Large Central Station 2 Bed Apartment A2

  • 70 m²
  • 2 sovrum
  • 2 badrum

Large Central Station 2 Bed Apartment A2 Glasgow ligger inom 1 km från tågstationen Charing Cross och mindre än 7 minuters promenad från Duke of Wellington Statue. Wi Fi erbjuds för både affärs- och fritidsaktiviteter.

Den här lägenheten erbjuder gästerna hårtorkar i badrummet.

Large Central Station 2 Bed Apartment A2 erbjuder vattenkokare, kylskåp och köksredskap.

För sportentusiaster har lägenheten ett utmärkt läge 3 km från Emirates Arena och invid Escape Glasgow. Turisterna kan besöka Dolores Ibárruri nära den här 70 m² stora lägenheten. The Lighthouse ligger ungefär 5 minuters promenad bort, medan Museum of Transport också ligger inom 10 minuters bilresa från Large Central Station 2 Bed Apartment A2 med 2 sovrum. Tunnelbanestationen Buchanan Street är belägen precis runt hörnet från boendet.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Large Central Station 2 Bed Apartment A2 Glasgow
Spacious Central Station 2 Bed Apartment B3
Mobilpris

Spacious Central Station 2 Bed Apartment B3

8.9
Fantastiskt 21 recensioner
0 m från boendet
USD 255 USD 230
per natt
Two Bed Penthouse In The Heart Of Glasgow
Mobilpris

Two Bed Penthouse In The Heart Of Glasgow

32 m från boendet
USD 504 USD 454
per natt
Mitchell Street Glasgow Apartment
Mobilpris

Mitchell Street Glasgow Apartment

8.8
Fantastiskt 195 recensioner
48 m från boendet
USD 167 USD 150
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Glasgow Airport - flygplats
    16 km

    Tågstationer

    Glasgow Central Station
    200 m

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Uppvärmning
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 10:00
    Vanliga frågor
    • Hur stort är Large Central Station 2 Bed Apartment A2?
      Large Central Station 2 Bed Apartment A2 har en total yta på 70 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Glasgow Airport - flygplats
    16 km

    Tågstationer

    Glasgow Central Station
    200 m

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Large Central Station 2 Bed Apartment A2 Glasgow

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng